0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

nJoy Gaming PC Arena

50.990,00 ден 46.990,00 ден

Моќна конфигурација по одлична цена!

Гаранција 24 месеци

Шифра: Gaming PC Arena Категорија:

CPU: INTEL i5 12400F BOX
MB: MSI PRO H610M-G DDR4
GPU: MSI RTX 3050 8GB MSI GeForce AERO
SSD: SSD SILICON POWER M.2 2280 SATA ,A55,512GB,std
RAM: SILICON POWER 16GB DDR4 3200MHz
PSU: NJOY Legion 700W 80PLUS Silver
Case: nJoy Arena