0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

nJoy PRO Gaming PC KONA

146.990,00 ден 126.990,00 ден

Премиум гејмерска конфигурација составена од висока класа на компоненти за нови возбудливи  искуствa и доживувања.

Гаранција 24 месеци!

Шифра: nJoy PRO KONA Категорија:
  • CPU: Intel i7 13700KF BOX
  • MB: MSI PRO B760-P WIFI DDR4
  • VGA: MSI RTX 4070 Ti 12GB MSI Gaming Trio GDDR6
  • RAM: PC SILICON POWER 32GB DDR4-3200Hz
  • SSD: SILICON POWER M.2 2280 PCIe Gen4x4, US70, 1TB
  • PSU: nJoy Magna 750W full modular design, DC-to-DC Technology, High quality 105 C degrees capacitors
  • CASE: nJoy KONA