0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

nJoy School and Gaming PC FORT

35.490,00 ден 33.490,00 ден

Зaпочнете ја учебната година со совршена комбинација на хардвер компоненти, склопени за поголема моќ и продуктивност!

Гаранција 24 месеци!

Категорија:
  • CPU: INTEL i5 11400F Box
  • MB: MSI MOT 1200 B560M PRO-E
  • VGA: MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV1
  • RAM PC: SILICON POWER 8GB DDR4 3200MHz
  • SSD: SILICON POWER 2.5″ SATA , A55, 512GB
  • PSU: Synergy 400W 80Plus White
  • CASE: nJoy FORT