0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-5%

NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-21-91K3)

21.490,00 ден 20.490,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: NX.GNVEX.007 Категорија:
 • Екран : 15.6″ HD
 • Процесор : AMD A9-9420
 • Меморија : 8GB DDR4
 • SSD : 128GB
 • Графичка картица : Интегрирана AMD Radeon™ R5 Graphics
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 2Cell
 • Teжина : 2.1кг