0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-4%

NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-31-C76T)

14.990,00 ден 14.390,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: NX.GNTEX.018 Категорија:
 • Екран : 15.6″
 • Резолуција на екран: HD (1366 x 768)
 • Процесор : Intel Celeron Gen. N3450
 • Меморија : 4GB
 • Tврд диск : 500GB
 • Графичка картица : Интегрирана
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 2-Cell
 • Teжина : 2.1кг