0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-6%

NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-41G-R6YR)

33.990,00 ден 31.990,00 ден

Гаранција 12 месеци
Спореди
Шифра: NX.GYBEX.032 Категорија:
 • Екран : 15.6″ Full HD
 • Процесор : AMD Ryzen 5 2500U
 • Меморија : 8GB
 • Tврд диск : 2TB
 • Графичка картица : AMD Radeon 535 2GB
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Не
 • Камера : Да
 • Батерија : 2Cell
 • Teжина : 2.3кг