0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-7%

NOTEBOOK ACER Swift 1 (SF114-32-P68V)

28.490,00 ден 26.490,00 ден

Моќен, лесно преносен и екстремно тенок лаптоп на кој може да се потпрете цел ден.

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: NX.GZGEX.004 Категорија:
 • Екран : 14″ Full HD 
 • Процесор : Intel® Pentium N5000
 • Меморија : 4GB DDR4
 • SSD : 128GB
 • Графичка картица : Интегрирана UHD Graphics 605
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 3-Cell 4670 mAh
 • Teжина : 1.3кг
 • Читач на отпечатоци : Да
 • Боја: Зелена
 • Оперативен Систем : Win 10 Home