0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-7%

NOTEBOOK DELL Vostro 3580

30.490,00 ден 28.490,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: N2103VN3580EM Категорија:
 • Екран: 15.6” Full HD
 • CPU:  Intel® Core™ i3-8145U
 • RAM: 4GB DDR4 2666MHz
 • SSD: 128GB M.2
 • VGA: Интегрирана INTEL UHD
 • Оптички уред: Да
 • Мрежа: WiFi, BT
 • Камера: HD (720p)
 • Батерија: 3-cell
 • Оперативен систем: Ubuntu