0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.

NOTEBOOK DELL Vostro 3583

40.590,00 ден

DELL Vostro 3583 се што ви е потребно за вашиот бизнис!

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: N3503VN3583EM Категорија:
 • Екран : 15.6 Full HD”
 • Процесор : Intel® Core™ i5-8265U
 • Меморија : 8GB
 • SSD : 256GB
 • Графичка картица : Intel UHD
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Батерија : 3-Cell
 • Читач на отпечатоци : Да
 • Оперативен Систем : Win 10 Professional