0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-5%

NOTEBOOK LENOVO ThinkBook 14-IIL

36.990,00 ден 34.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: 20SL0048RM Категорија:
 • Екран : 14″ Full HD IPS Antigalre 250Nits
 • Процесор : Intel® Core™ i5-1035G4
 • Меморија : 8GB DDR4 2666
 • SSD : 256GB
 • Графичка картица : Intel Iris Plus Graphics
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : HD720p
 • Батерија : 3Cell
 • Teжина : 1.5 кг.
 • Читач на отпечатоци : Да