0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.

NOTEBOOK nJoy Ediam

13.990,00 ден

Одличен лаптоп за продуктивност во движење! Високи технички перформанси, исклучителни 8 часа издржливост, стилски дизајн и сето тоа по супер пакет цена со 2.5″ HDD 500GB.

Гаранција 24 месеци 

Спореди
 • Екран : 14.1 Full HD IPS “
 • Процесор : Intel® Celeron N4000
 • Меморија : 4GB
 • Интерна меморија : 32GB
 • Опционално: HDD/SSD 2.5” 7 mm
 • Графичка картица : Интегрирана
 • Оптички уред : Не
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit
 • Безжична картица : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Да
 • Камера : Да
 • Teжина : 1.2 кг.
 • Батерија: 10000 mAh
 • Оперативен Систем : Windows 10 Home Edition 64bit