0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

Notebook/Tablet Lenovo IdeaPad Duet 3

27.390,00 ден 25.390,00 ден

Со одвојната Bluetooth тастатура Lenovo IdeaPad Duet 3 лесно се претвора во тоа што ви е потребно во моментот! Со моќта на Intel® Pentium® процесорот ќе уживате во беспрекорни перформанси, а HD екранот на допир и Dolby Audio™ озвучувањето ќе ви овозможат да ја носите забавата секаде со себе.
Гаранција 24 месеци
Спореди
Шифра: 82AT008ARM Категорија:
  • Екран: Detachable 10.3″ WUXGA (1920×1200), glossy, LED backlight, IPS, 340 nits
  • Процесор: Celeron N4020
  • Меморија: 4G, 64G 2400MHz DDR4 soldered to system board
  • Оперативен систем: Windows 10 PRO
  • Останато: 2x USB 3.2 Type-C Gen 1(with the function of DisplayPort 1.2, data transfer and together with one port supports Power Delivery 3.0), 3.5mm (0.14inch) stereo audio/microphone combo jack, Integrated Li-Polymer 30Wh battery