0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

PANASONIC LED TV TX-58GX700E

44.590,00 ден 39.590,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: TX-58GX700E Категорија:

Основни карактеристики
Дијагонала: 58” / 147 cm
Компресија: MPEG4
Формат: 16:9
Максимална резолуција; UHD 4K (3840X2160)
Висок контраст
Време на одзив: [мс] 1
ВЕСА
Технологија: LED
Тип ТВ-а: SMART
ТВ тунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C