0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-5%

PC Lenovo Legion T5 28IMB05

60.990,00 ден 57.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: 90NC00EERI Категорија:
  • CPU: Intel® Core™ i5- 10400
  • MB: B460 Socket 1200
  • RAM: 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • SSD: 512GB M.2 SATA
  • VGA: NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6
  • PSU: 650W