0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-6%

PERSONAL COMPUTER DELL OptiPlex 3070SFF

34.990,00 ден 32.990,00 ден

Одлично решение за вистински професионалци!

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-ASBL Категорија:
Куќиште : Small Form Factor
Процесор : Intel® Core™ i3-9100
Меморија : 8GB
Tврд диск : SSD 256GB
Графичка картица : Интергрирана
Оптички уред : Да
Мрежна картица : 10/100/1000 GBit LAN
HDMI : Да
Дисплеј порта : Да
USB 2.0 : Да
USB 3.0 : Да
Сериска порта : Не
Паралелна порта : Не
Тастатура и Глувче : Да
Оперативен Систем : Win 10 Professional