0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-5%

PERSONAL COMPUTER DELL OptiPlex 3080SFF

36.990,00 ден 34.990,00 ден

Гаранција 36 месеци

Шифра: 210-AVPR Категорија:
Куќиште : Small Form Factor
Процесор : Intel i5-10505
Меморија : 8GB
SSD: 256GB M.2
Графичка картица : Integrated
Оптички уред : Не
Мрежна картица : 10/100/1000 GBit LAN
HDMI : Да
Дисплеј порта : Да
USB 2.0 : Да
USB 3.0 : Да
Сериска порта : Не
Паралелна порта : Не
Тастатура и Глувче : Да