0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-6%

PERSONAL COMPUTER Lenovo ThinkCentre V530-15ICB

33.990,00 ден 31.990,00 ден

Lenovo V530 е дизајниран да ги држи корисниците продуктивни на долг рок и да им ја олесни работата на IT менаџерите. Со Intel® процесирање, одлична меморија, опции за складирање на податоци и брзи USB порти, овој десктоп компјутер е лесен за управување и енергетски ефикасен.

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: 10TV0015RI-1 Категорија:
 • Куќиште : Tower 180W 85%
 • Процесор : Intel® Core™ i5-8500
 • Меморија : 4GB DDR4 2666MHz 
 • Tврд диск : 1TB HDD 7200RPM
 • SSD: 256GB
 • Графичка картица : Интегрирана
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit LAN
 • HDMI : Да
 • Дисплеј порта : Да
 • USB 2.0 : Да
 • USB 3.0 : Да
 • Сериска порта : Да
 • Паралелна порта : Не
 • Тастатура и Глувче : Да