0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-3%

PERSONAL COMPUTER Lenovo ThinkCentre V530-15ICB

29.290,00 ден 28.290,00 ден

Леново ThinkCentre V530 Tower Business PC е дизајниран да ја зголеми вашата продуктивност. Се одликува со моќни компоненти и нуди комплетна конекција, овозможувајќи ви да работите во одлични услови.

Гаранција 36 месеци 

Спореди
Шифра: 10TV0015RI Категорија:
 • Куќиште : Tower
 • Процесор : Intel® Core™ i5-8400
 • Меморија : 4GB DDR4 2666MHz 
 • Tврд диск : 1TB HDD 7200RPM
 • Графичка картица : Интегрирана
 • Оптички уред : Да
 • Мрежна картица : 10/100/1000 GBit LAN
 • HDMI : Да
 • Дисплеј порта : Да
 • USB 2.0 : Да
 • USB 3.0 : Да
 • Сериска порта : Да
 • Паралелна порта : Не
 • Тастатура и Глувче : Да