0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

PHILIPS 50PUS7906/12

29.990,00 ден 27.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: 50PUS7906/12 Категорија:

Големина на екран 50”/ 126cm
Резолуција 6:9 3840x2160p
Тип на екранUltra Slim 4K UHD LED
Софтвер Android 10
Процесор Quad Core
Вграден мемориски капацитет 8 GB
Wifi802.11ac, 2 x 2, Dual band
Поддршка за Bluetooth BT 5.0
Поврзување со паметен телефон Да, вграден Chromecast
Гласовно пребарување Да, Google Assistant ready
Звук 20W
Дигитален приемник DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
влезови/излези HDMI*4, USB*2
Ambilight Yes
Ambilight функции Ambilight Music, Game Mode, Lounge mode