0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

Philips UltraHD LCD Monitor 276E8VJSB

17.990,00 ден 15.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: 276E8VJSB/00 Категорија:

 E-Line
 Големина на панел: 27″/67cm
 6cm Панел тип: IPS
 Оптимална Резолуција: 3840 x 2160 @ 60 Hz
 Време на реакција (типичен): 5ms
 Осветлување: 350  cd/m²
 Smart Contrast: 20.000.000:1
 Контраст однос (типичен): 1000:1
 Влезови: DisplayPort 1.2
 HDMI (digital HDCP) x2