0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

PRN INK CAN Pixma G2411

8.990,00 ден 8.290,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: 2313C025AA Категорија:
 • Мултифункциски Колор inkjet
 • Print,Copy,Scan
 • Резолуција Print:(4800 x 1200 dpi)
 • Брзина на печатење Copy:
 • sFCOT: Approx. 32 sec
 • sESAT: Approx. 1.7 ipm
 • Резолуција Scan:(600 x 1200 dpi)
 • Hi-Speed USB
 • Кертриџ – GI-490
 • A4 печатење црна: 12,000 страни
 • A4 печатење боја: 7000 страни