0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

PRN INK Canon Pixma GM2040

8.190,00 ден 7.190,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: 3110C009AA Категорија:

Основни карактеристики
Брзина на пецатењ – Ц/Б [стр/мин] 13
Брзина на испис – боја [стр/мин] 6
Резолуција на испис [дпи] 1200
Опции Duplex

Конектори 
-WiFi LAN
-USB