0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-5%

PRN MFP HP MLJ M130nw

7.990,00 ден 7.590,00 ден

Гаранција 12 месеци

Спореди
Шифра: G3Q58A Категорија:

Основни карактеристики
Брзина на печатење – Ц/Б [стр/мин] 22
Резолуција на испис [дпи] 1200×600
Време на испис на првата страна [с] 7,3
Брзина на копирање – Ц/Б [стр/мин] 22
Резолуција на копирање [дпи] 600×600
Распон на зум во копирање – од [%] 25
Распон на зум во копирање – до [%] 400
Меморија [МБ] 128
Емулација SPL
Вид на скенер flatbed
Резолуција на скенирање – физичка [дпи] 600×1200

Останати карактеристики
ЛЦД екран да
Фиока за влез [листови] 150
Кратенка за излез [листови] 100