0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

PRN MFP HP MLJ M227sdn

12.490,00 ден 11.490,00 ден

Гаранција 12 месеци

Шифра: G3Q74A#B19 Категорија:

Основни карактеристики
Брзина на печатење – Ц/Б [стр 28
Резолуција на испис [дпи] 1200×1200
Време на испис на првата стран 6.4
Брзина на копирање – Ц/Б [стр 28
Резолуција на копирање [дпи] 600×600
Распон на зум во копирањ – о 25
Распон на зум во копирањ – д 400
Меморија [МБ] 256

Вид на скенер flatbed
Резолуција на скенирање – физи 1200×1200
Резолуција на скенирање – софт 600×600