0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

PRN MLJ CANON LBP223dw

12.990,00 ден 10.990,00 ден

Ласер А4 Принтер И-Сенсис LBP223dw, ауто дуплеkc принт и бежична конекција.

Гаранција 12 месеци

Шифра: 3516C008 Категорија:

Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин] 33
Време на испис на првата стран 5.5
Резолуција на испис [дпи] 600×600
Меморија [МБ] 1024
Емулација
PCL 5c
PCL 6