0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

PRN MLJ HP M102w

6.790,00 ден 5.790,00 ден

Гаранција 12 месеци

Шифра: G3Q35A Категорија:

Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин] 22
Време на испис на првата стран 7,3
Резолуција на испис [дпи] 1200×600
Меморија [МБ] 128
Процесор 600 MHz