0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-8%

PROJECTOR ACER P1150

25.590,00 ден 23.590,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: MR.JPK11.001 Категорија:
  • Резолуција : SVGA (800×600)
  • Осветленост : 3600alm
  • Контраст : 20000:1
  • Трајност на ламба : 5000h

ACER P1150