0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.

RPC 550W ATX PSU (250W real power)

1.090,00 ден

Гаранција 24 месеци.

Шифра: PWPS-055000A-BU01A Категорија:

55000AB-550W ATX PSU (250W real)
OCP / OVP / UVP / SCP / OPP Protection
2x SATA, 2x Molex, 1x MB 20+4, 1x CPU 4pin
European Power Cord
35 cm cables, 120mm Fan

Компатибилно со AMD & Intel Матични плочи