0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

Samsung Gaming Monitor 27″ Curved LC27R500FHUXEN

13.990,00 ден 11.990,00 ден

Уживајте во работа или игра. Заоблениот екран од 1800R се обвиткува околу вас, ве влече и ве држи фокусирани. Дури и за време на продолжената употреба, заобленоста го намалува напрегањето на очите.

Гаранција 24 месеци 

Спореди
Шифра: C27R500FHU Категорија:

• Dark Blue Gray
• Screen Size (Inch): 27
• Screen Size (cm): 68.6
• Curved 1800R
• Aspect Ratio: 16:9
• Panel Type: VA
• Brightness (Typical): 250cd/m2
• Brightness (Min): 200cd/m2
• Contrast Ratio Static: 3000 : 1 (Typ)
• Dynamic Contrast Ratio: Mega
• Resolution: 1920 x 1080
• Response Time: 4(GTG)
• Viewing Angle (Horizontal/Vertical): 178°(H)/178°(V)
• Colour Support: 16.7M
• Colour Gamut (NTSC 1976): 72%
• Refresh Rate: 60 Hz
• Connectivity: D-Sub: 1
• HDMI: 1
• Headphone: 1
What is included: Power Cable 1.5 m
• HDMI Cable
• Install CD
• Quick Setup Guide