0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

Samsung Monitor Gaming Curved, 27″ Full HD, 240Hz

17.990,00 ден 15.990,00 ден

Лидер во заоблените монитори. Samsung го предводи пазарот на заоблени монитори откако беше првиот што ги претстави иновативните дисплеи во светот во 2015 година.

Гаранција 24 месеци

Шифра: LC27RG50FQRXEN Категорија:

Display 27″ FHD, 1920x1080pix, 16:9, 240Hz, 16.7M, 1500R, 300 cd/m, 3000:1, 178°(H)/178°(V), HDMI, DP, Headphones, Tilt-2°~15°, Black