0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-14%

Samsung R220 Galaxy FIT2

3.490,00 ден 2.990,00 ден

  • Фокусирај се на твоето здравје со Galaxy Fit2
  • Подобра видливост која те придвижува
  • Тенок дизајн за целодневна удобност

Гаранција 24 месеци

Шифра: SM-R220NZKAEUF Категорија:

Bluetooth верзија: Bluetooth v5.1/ Големина (главен екран): 1.1″ (20.75mm) / Сензори: Брзинометар, сензор за мерење на отчукување на срце / тежина 15g.