0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-26%

Samsung sat R820 Galaxy Watch Active 2 44MM AL Black

18.990,00 ден 13.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: SM-R820NZKASEE Категорија:

Карактеристики: Материјал (ременче) – силиконалуминиумски, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 4 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 340 mAh, висина 44 mm, ширина 44 mm, длабочина 10.9 mm, тежина 30 g, Сензори: Брзинометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја AQUA BLACK, останато: Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS, интерна меморија 4GB, РАМ меморија 750 MB.