0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-11%

Samsung sat R830 Galaxy Watch Active 2 40MM AL Black

18.490,00 ден 16.490,00 ден

Galaxy Watch Active2 40MM

  • Следи го тренингот на твојот зглоб
  • Комплетна поддршка за твоето здравје
  • Апликации што ќе те мотивираат уште повеќе

Гаранција 24 месеци

Шифра: SM-R830NZKASEE Категорија:

Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 Black SM-R830NZKASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) – силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 3 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 247 mAh, висина 40 mm, ширина 40 mm, длабочина 10.9 mm, тежина 26 g, Сензори: Брзинометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја црна, останато: Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS.