0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

SILICON POWER 500GB Stream S03 USB 3.0

2.990,00 ден 2.590,00 ден

Инспириран од концептот на преклопување на страница како начин за чување на скапоцените и значајни моменти. Со единствениот преклопен дизајн S03 ја нагласува идејата за вградување на повеќе човечки допир во уредоте за складирање.

Гаранција 24 месеци.

Спореди
Шифра: SP500GBPHDS03S3K Категорија:
  • Интерфејс: USB 3.0
  • Капацитет на диск: 500GB
  • Формат на диск: 2.5”