0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

SSD EXT WD My Passport Go Cobalt 500GB

5.990,00 ден 5.290,00 ден

Гаранција 36 мецеси

Спореди
Шифра: WDBMCG5000ABT-WESN Категорија:

Основни карактеристики
Капацитет 500GB
Интерфејс USB 3.0
Формат 1,8″