0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-12%

SSD SILICON POWER 2.5″ SATA ,A55,256GB,TLC,std

2.490,00 ден 2.190,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: SP256GBSS3A55S25 Категорија:

SSD SILICON POWER 2.5″ SATA , A55, 256GB, TLC, std