0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-6%

TABLET LENOVO E7 (TB-7104F)

4.990,00 ден 4.690,00 ден

Одлични за целото семејство, Lenovo Tab E се совршен избор за мулти-кориснички таблет!

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: ZA400077BG Категорија:
 • Тип на екран : LED
 • Екран : 7″
 • Резолуција : 1024×600 pixel
 • Процесор : MediaTek MT8167D Quad-Core 1.3GHz
 • Меморија : 1 GB
 • Интерен капацитет : 16GB
 • Оперативен Систем : Android Oreo
 • 3Г : Не
 • 4Г : Не
 • Камера : Back and Front
 • Безжична картица : Да
 • Проширување капацитет : Да до 128GB
 • ГПС : Не
 • ФМ Радио : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Не
 • Боја : Црна 
 • Teжина : 270 гр.