0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-9%

TABLET LENOVO E8 (TB-8304F1)

6.990,00 ден 6.390,00 ден

Одлични за целото семејство, Lenovo Tab E се совршен избор за мулти-кориснички таблет!

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: ZA3W0013BG Категорија:
 • Тип на екран : IPS
 • Екран : 8″
 • Резолуција : 1280×800 pixel
 • Процесор : MediaTek MT8163B Quad-Core 1.3GHz
 • Меморија : 1 GB
 • Интерен капацитет : 16GB
 • Оперативен Систем : Android 7.0
 • 3Г : Не
 • 4Г : Не
 • Камера : Задна 2.0 МП и предна 5.0 МП
 • Безжична картица : Да
 • Проширување капацитет : Да до 128GB
 • ГПС : Да
 • ФМ Радио : Да
 • BT : Да
 • HDMI : Не
 • Боја : Црна 
 • Батерија: 4850mAh
 • Teжина : 320 гр.