0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

Teclast Tablet P25, 10.1” IPS (1280×800)

7.990,00 ден 6.990,00 ден

Систем Андроид 11
Тенко и лесно метално тело
Дисплеј од 10,1 инчи IPS 1280X800
PureSound аудио систем
Стерео звук со двојни звучници
Allwinner A133 64 битен процесор

Гаранција 12 месеци

Шифра: Teclast Tablet P25 Категорија:

Teclast Tablet P25, 10.1” IPS (1280×800) 24.8×16.3×9.3cm, 2MP front + 5MP back camera, Allwinner A133 4 cores 1.6 GHz,GE8300 GPU, 2GB RAM, 32GB storage, Pure Sound, Wi-Fi, BT 4.2, MicroSD, Type-C, 3.5mm,5000mAh, Metal