0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-13%

TELLUR WiFi Smart Aroma Diffuser

3.990,00 ден 3.490,00 ден

Ароматизирајте го вашиот дом со гаџет што ќе ви помогне да го олесните умот и уште повеќе да уживате во слободното време.
Паметниот дифузер за арома користи ултразвучни бранови за да создаде магла со вкус што ќе го ароматизира вашиот дом.
Само наполнете го со чиста вода, измешајте ги омилените есенцијални масла од аромотерапија (не се вклучени) и оставете дифузерот за арома да ја направи својата магија.

Гаранција 24 месеци

Шифра: TLL331101 Категорија:

Напон: AC100-240V / DC24V 650ma
Капацитет: 300мл
Максимална моќност: 14W
Ултразвучна фреквенција: 2,4MHz
Време на работа: 6-10 часа
Моќност на пареа: 40-50ml / h
Тајмер: 1 ч / 3ч / 6ч / НА
Осветлување :RGB LED
Автоматско исклучување
Безжична фреквенција:2.4GHz