0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-21%

Tellur WiFi Smart Indoor Camera

4.690,00 ден 3.690,00 ден

Сакате да внимавате со трето око на вашите највредни работи? Паметната внатрешна камера доаѓа на помош!

Гаранција 24 месеци

Шифра: TLL331071 Категорија:

Тип на сензор: 1/3 ” CMOS
Резолуција на сензорот: 2 мегапиксели
LensF: 2.0 f: 4mm
Инфрaред сензор: 10 метри
Резолуција на слика: Full HD 1080P 1920 x 1080
Внатрешно меморија: (до 128 GB)
Агол на гледање 115 °
Прилагодување на аголот
Навалување: -10 ° ~ 75 °;0 ~ 355 °