0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

TV PHILIPS 43PUS8505/12 4K UHD LED Android TV

27.990,00 ден 25.990,00 ден

Ова е ТВ што го барате. Врвен квалитет на сликата. Елегантен дизајн. Одличен звук. Гласовна контрола. Ambilight за извонредно искуство како никој друг. Сè што ви треба за да уживате во филмската вечер, спортот или маратонот за игри за време на викендот!

Гаранција 24 месеци

Шифра: 43PUS8505/12 Категорија:
Големина на екран : 43″/ 108cm
Резолуција : 16:9 3840x2160p
Тип на екран : Ultra Slim 4K UHD LED
Софтвер : Android Pie
Процесор : Quad Core
Вграден мемориски капацитет : 16 GB
Wi Fi : Да
Поддршка за Bluetooth : v 4.2 (HID + Audio)
Поврзување со паметен телефон : Да, вграден Chromecast
Гласовно пребарување : Да, вграден Google assistant
Звук : 20W
Дигитален приемник : DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
влезови/излези : HDMI*4, USB*2
Ambilight : Да