0 Продукти - 0,00 ден
0
 • Нема продукти.
-8%

TV PHILIPS 50PUS6754/12 4K UHD LED Smart TV

25.990,00 ден 23.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Спореди
Шифра: 50PUS6754/12 Категорија:
 • Големина на екран : 50”/ 126cm
 • Резолуција : 16:9 3840x2160p
 • Тип на екран : Ultra Slim 4K UHD LED
 • Софтвер : SAPHI Linux
 • Процесор : Quad Core
 • Вграден мемориски капацитет : 4 GB
 • Wifi : Да
 • Звук : 20W
 • Дигитален приемник : DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
 • влезови/излези : HDMI*3, USB*2
 • Ambilight : Да