0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-7%

TV PHILIPS 50PUS7505/12 4K UHD LED Smart TV

27.990,00 ден 25.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Шифра: 50PUS7505/12 Категорија:
Големина на екран : 50”/ 126cm
Резолуција : 16:9 3840x2160p
Тип на екран : Ultra Slim 4K UHD LED
Софтвер : SAPHI Linux
Процесор : Dual Core
Вграден мемориски капацитет : 4 GB
Wifi : Да
Звук : 20W
Дигитален приемник : DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
влезови/излези : HDMI*3, USB*2