0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-20%

TV PHILIPS 58PUS8505/12 4K UHD LED Android TV

49.990,00 ден 39.990,00 ден

Гаранција 24 месеци

Категорија:
Големина на екран : 58″/146cm
Резолуција : 16:9 3840x2160p
Тип на екран : Ultra Slim 4K UHD LED
Софтвер : Android Pie
Процесор : P5 Perfect Picture Engine Quad Core procesor
Вграден мемориски капацитет : 16 GB
Wifi : Да
Поддршка за Bluetooth : v 4.2 (HID + Audio)
Поврзување со паметен телефон : Да, вграден Chromecast
Гласовно пребарување : Да, вграден Google assistant
Звук : 20W
Дигитален приемник : DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
влезови/излези : HDMI*4, USB*2
Ambilight : Да