0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-18%

TV PHILIPS 65PUS7008/12 4K ULTRA HD SMART LED

39.990,00 ден 32.990,00 ден

Гаранција 24 месеци!

Шифра: 65PUS7008/12 Категорија:
Големина на екран : 65″/164cm
Резолуција : 16:9 3840x2160p
Тип на екран : Ultra Slim 4K UHD LED
Софтвер : SAPHI Linux
Процесор : Dual Core
Вграден мемориски капацитет : 4 GB
WiFi : Да
Поврзување со паметен телефон : Да, SimplyShare
Гласовно пребарување : Да, Alexa & Google Home
Звук : 16W
Дигитален приемник : DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
влезови/излези : HDMI*3, USB*2