0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

UPS RACK nJoy CODE 1000VA / 600W

13.490,00 ден 11.490,00 ден

Го препорачуваме овој UPS во ситуации кога е потребен едноставен, достапен систем за монтирање на решетката без други посебни барања. Тоа е совршено решение за безбедносни / CCTV системи и околини без тешки оптоварувања.

Гаранција 36 месеци, 12 месеци на батериите

Шифра: UPLI-LI100CO-AZ01B Категорија:

UPS NJOY CODE 1000 1KVA / 600W, Single Phase, Line-interactive (VI, Rack (2U), Simulated Sine Wave, Input 1 x IEC-320 C14 Output 8 x IEC-320 C13, Batteries Installed 2 x GP07122L, LCD Display, Communication Ports USB, Typical Backup 9.5 minutes @ 50% load (300W)