0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-15%

VGA ASUS TUF-GTX1650S-O4G-GAMING

13.790,00 ден 11.790,00 ден

Гаранција 36 месеци

Спореди
Шифра: 0902513 Категорија:

Основни карактеристики
ГПУ бренд NVIDIA GeForce
ГПУ модел GTX1650S
Собирница PCIe 3.0
Количина на меморија [МБ] 4096
Меморија GDDR6
Мемориски интерфејс 128-bit
Работен такт ГПУ [МХз] 1530
Такт на меморија [МХз] 12000
Стреам процесори 1280
РАМДАЦ [МХз] n/a
Макс. резолуција 7680×4320