0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-2%

Video Projector ACER P5330W

42.990,00 ден 42.190,00 ден

Acer P5330W е мултимедијален проектор, наменет за користење во училници и канцеларии. Погоден за сите презентации, споделување на бизнис документи и статични слики.

Гаранција 24 месеци.

Спореди
Шифра: MR.JPJ11.001 Категорија:
  • Резолуција : WXGA (1280×800)
  • Осветленост : 4500alm
  • Контраст : 20000:1
  • Трајност на ламба : 4000h

Web link ACER P5330W