0 Продукти - 0,00 ден
0
  • Нема продукти.
-5%

Video Projector ACER X118H

21.790,00 ден 20.790,00 ден

Acer X118H е мултимедијален проектор, наменет за користење во училници и канцеларии. Погоден за сите презентации, споделување на бизнис документи и статични слики.

Гаранција 24 месеци.

Спореди
Шифра: MR.JPV11.001 Категорија:
  • Резолуција : SVGA (800×600)
  • Осветленост : 3600alm
  • Контраст : 20000:1
  • Трајност на ламба : 4000h

ACER X118H